Foni apelpisias

General board
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Foni apelpisias

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Kalispera paides ti kanete ego eimai gia akomi mia fora apogoiteumenos.Giati ma fisika kserete ton logo afou oloi exete rover.Ola kala ola anthira agapao tin rover to latreuo to amaksi mou alla provlimata provlimata den paei allo to teleutaio pou egine einai to vimatiko moter kai mallon exoun provlima ta psalidia mou ta mprostina.Exo apelpistei me ola kai den antexo allo.Eimai etoimos na paro mia apofasi pou mporei na to metanioso mporei kai oxi.Fantazomai oti kserete ti tha po kai auto einai oti mallon tha to pouliso to rover mou kai tha meino xoris amaksi prokeimenou na min stenaxoriemai kai na min ksodeuomai tsampa kai veresai
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από nikolas »

Για το βηματικό μοτέρ άντε να πω ότι ok χάλασε..για τα ψαλίδια όμως, τι σε κάνει να πιστεύεις ότι προέκυψαν συγκεκριμένα επειδή είναι Rover και όχι επειδή πρόκειται γενικότερα για αυτοκίνητο 15ετίας με αρκετά χιλιόμετρα στη "πλάτη" του. Είπαμε έχουν ευαισθησίες τα αυτοκίνητα μας, αλλά μην τους προσάπτουμε και πράγματα που αντικειμενικά οφείλονται σε άλλους παράγοντες..!
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από PaNoSGR »

Re nikola ante na elega oti to ena psalidi to aristero exei 1,5xrono kai xalase tora to allo pou to exo 6mino gt.Zoume se skatokairos kai ta lefta distixos i eutixos einai metrimena eos aniparkta.Peran toutou to teleutaio eksamino exo dosei arketa konta sto xiliariko allazontas imanta(fisiki fthora),vasi mixanis,psalidi kai sin oti thelo allagi stis mpoukales pou exei stravosei i mia prepei na allaxtoun oi dio alla den eimai kagkouras tha allaxtoun oles vale servise euthigrammisi zigostathmisi klp kapoia theorountai fisiki fthora ta ipoloipa pou prokiptoun giati na ta exo stin teliki.Foititis eimai kai den mporo na trwo ta lefta tou mpampa gia kati tetoio opote to skeftomai na to doso :despair: kai na min exo ego kai na doso ta lefta ston patera mou pou me kati alla pou perimenei akoma na parei ena kainourgio amaksi tespa akoma einai sto mialo mou ola alla to skeftomai sovara na kano kati tetoio alla prota tha prepei na to sizitiso me ton patera mou.
Εικόνα
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από kostas200vi »

Οτι αυτοκινητο και να εχεις μετά από καποια χρόνια καποια κομμάτια θέλουν αλλαγή, φυσιολογική φθορα.
Κι εγω εχω πρόβλημα με το βηματικο μοτερ, αλλά φροντίζω να το καθαρίζω για να μην το αλλάξω ακομα.
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
PaNoSGR
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1745
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 01, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: ΑΝ@βΑΣειΣ-ΚαΤαΒαΣεις
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από PaNoSGR »

kai pos ginetai o katharismos ?asxeto alla mporei na min einai kai apo auto mias kai kaname mia simantiki paratirisi me ena sinadelfo ilektrologo o opoios kovei kalamakia auti ti stigmi kai kalamakia frape gia na ta valei san perivlima geiosis se via vida :P tespa gia na katalikso kapou otan evala mpros varage arithmies se xamilo vathmo me to pou anapsa ta fota i arithmies auksithikan kata to megisto vathmo.\kai leo ego mipos mipos leo einai o episkeuasmenos dinamos mou???????
Εικόνα
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από kostas200vi »

PaNoSGR έγραψε: otan evala mpros varage arithmies se xamilo vathmo me to pou anapsa ta fota i arithmies auksithikan kata to megisto vathmo.\kai leo ego mipos mipos leo einai o episkeuasmenos dinamos mou???????
Στο δικό μου ανεβοκατεβαίνουν οι στροφές και μερικές φορές μου σβήνει στο δρόμο.
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
Meg@john
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 8:24 pm
Τοποθεσία: Megara
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από Meg@john »

βηματικο μοτερ..?? τι παίζει με αυτό..?? :roll:

εμένα πάντως φίλε μου μια ζωή μλκς προβλήματα μου τυχαίνουν(τρύπια κολάρα,χαλασμένα παγούρια κ τάπες κλπ) κ αυτό οφείλετε οτι το πήρα σαν δεύτερο χέρι αν το είχα αγοράσει καινούριο κατα 80% δεν θα ειχα κανένα πρόβλημα,δεν φταίει η εταιρία άλλα όπως κ η κάθε εταιρία αλλα το πόσο το προσέχεις κ το συντηρείς εσύ..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Meg@john την Σάβ Οκτ 18, 2008 5:23 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis power
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: peristeri
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από fotis power »

Meg@john έγραψε:βηματικο μοτερ..?? τι παίζει με αυτό..?? :roll:

εμένα πάντως φίλε μου μια ζωή μλκς προβλήματα μου τυχαίνουν(τρύπια κολάρα,χαλασμένα παγούρια κ τάπες κλπ) κ αυτό οφείλετε οτι το πήρα σαν δεύτερο χέρι αν το είχα αγοράσει καινούριο κατα 80% δεν θα ειχα κανένα πρόβλημα,δεν φταίει η εταιρία άλλα όπως κ η κάθε εταιρία όσο το πόσο το προσέχεις κ το συντηρείς εσύ..
+1000 :up:
Εικόνα turbo only in photoshop
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από nikolas »

Πάνο, εγώ δε θα σου πω ούτε πούλα το, ούτε μη το πουλήσεις. Κουμάντο στη τσέπη του κάνει ο καθένας. Εγώ το μόνο που σου είπα, είναι ότι με βάση τα προβλήματα που ανέφερες, δεν επρόκειτο για προβλήμτα επειδή είναι Rover αλλά προβλήματα επειδή είναι παλιό..!! Και σαφώς δεν συγκρίνεται με κάποιο καινούριο..
saikoe39
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 24, 2005 4:11 pm
Τοποθεσία: βριλησσια....
Επικοινωνία:

Re: Foni apelpisias

Δημοσίευση από saikoe39 »

Eγω παντως του μαζεψα ολα τα θεματα του......!!!!!!!!!!!!!
Και τωρα το πουλαω..... :-D :-D
αλλα θεωρω οτι δεν πολυ δυσκολα θα το παρει καποιος.....χαχαχα :P

για μενα αν σε εχει ταραξει στα θεματα.......βγαλε οτι καλο εχεις μεσα και αξιζει...και δωστο στο γαρδελη...γιατι για να πουληθει χλωμο-πικρο το βλεπω..!!!!!
Εικόνα
Rover 214si.....saiko ο απεγνωσμενος..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες