Need for Speed - Carbon

PC-TV Games-Κινητά-Internet και οχι μονο...
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Need for Speed - Carbon

Δημοσίευση από nikolas »

πόσοι το έχετε/έχετε κατεβάσει? πως σας φαίνεται? εγώ σήμερα το κατέβασα και μου φαίνεται αρκετά καλό, συνέχεια από το Most Wanted..το μόνο που διαπίστωσα είναι ότι πρέπει να έχει τρελές απαιτήσεις σε πόρους συστήματος γιατί για να παίζω αξιοπρεπώς έπρεπε να αρκεστώ σε medium quality 1024x768
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

800x600 παίζω...Πίκρα!!!Αυτο που αξίζει μονο ειναι τα Drift και τα αυτοκινητα που τα φτιαχνεις οπως θες...Σε σχεση με τα αλλα δεν μου αρεσει τοσο...ασε που ειναι πολυ ευκολο...Στο 70%ειμαι... 8) 8) 8) :sreering: :sreering:
Εικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Τελείωσα το career χτές,μέσα σε 3 μέρες από το install (καμένος :P ).Τώρα ετοιμάζω αμαξάκι για το beauty contest που θα κάνουμε στο gamesradio.gr (για multiplayer δεν το κόβω,αλλά θα το παλέψω...).Όντως απαιτητικό όσο δεν πάει,αλλά στα 1024x768 κάπως τα βολεύω...Το drift του btw είναι πολύ χάλια...
Εικόνα
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από crAss »

Αν παίξετε με muscle cars δεν είναι τόσο εύκολο...
Life is too short not to...
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Αυτό που το πάς?Όσο τα σιχαίνομαι τα αμερικάνικα για το στύλ τους,δεν μπορώ παρά να μένω λ@κ@μ@ς μπροστά στην ωμή δύναμή τους... :shock: Πάντως είναι πολύ ψευτιά τα αμερικάνικα να μην οδηγιούνται πρακτικά,ενώ ενα αντίστοιχης ισχύος ιαπωνέζικο η ευρωπαϊκό πισωκίνητο να παίρνει τις στροφές ξυράφι χωρίς να γυρνάει...
Εικόνα
Mimovic
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 04, 2006 1:17 pm
Τοποθεσία: Αργυρουπολη
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Mimovic »

Teleio to autosculpt kai oi epiloges ftiaksimatos alla tha mporousan na prosthesoun ta ftiaksimata pou mporouses na kaneis sto underground 2 typou fanaria lexus,neon ktl. To drift ola ta lefta isws to monadiko pou ksexwrizei sto carbon.
ΕικόναΕικόνα
Εικόνα

Rover 216Gti
Serpent Motorsport
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

και μένα μ'αρεσε το drift του..εμπνευσμένο νομίζω από Fast and Furious Tokyo Drift..
αυτό που δε μ'αρέσει είναι που δεν έχω αρκετά λεφτά να πάρω κανένα άλλο αυτοκίνητο και έχω μείνει με την Alfa Romeo :-D
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Πιστωτική δεν δεχονται???? :-D :-D :-D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Ρε παιδιά όντως πανεύκολο είναι...Το μόνο ωραίο(αλλά πολύ δύσκολο)σκέλος είναι φυσικά το drift ;) .Ξεκίνησα κι εγώ με το SS muscle car και τώρα έχω Viper,η οποία έπιασε 404km/h :shock: :!: :!: :!: Σε μόνο 4 μέρες το τερμάτισα...Θα ήθελα αν ήταν πιο δύσκολο για να έχει και λιγάκι ενδιαφέρον γιατί για έναν οδηγό σαν κι εμένα όλα εύκολα φαίνονται... :D
Εικόνα
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Τα χμ απο που τα αλλαζεις?
Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης