Φύσες για 3θυρο 200άρι

Questions
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Φύσες για 3θυρο 200άρι

Δημοσίευση από nikolas »

Αν και δε πιστεύω να έχει ιδιαίτερη ανταπόκριση η ερώτηση μου θα την κάνω..
1)ξέρει κανένας αν η φύσα σττη πόρτα τόσο από την έξω μεριά όσο και από την μέσα έχει μείνει ίδια στα 200άρια από 96<
2)αν γίνεται να ξεαγκιστρώσουν τα λαμάκια (σε μερικές με ένα κατσαβιδάκι και πολύ υπομονή γίνεται)
έχω τρυπήσει αυτές που είχε και θέλω να δω αν γίνεται να τις αλλάξω χωρίς φυσικά να αλλάξω πλεξούδα..
P@nt@man
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 15, 2005 3:34 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από P@nt@man »

I HAVE NO CLUE.... :?: :?: :?:
:idea: :idea: :idea: ÄÏÊÉÌÁÓÅÓ ÇÄÇ ÊÁÐÏÉÏ ÅÎÏÕÓÉÏÄÏÔÇÌÅÍÏ ROVER ÌÇÐÙÓ ÐÅÔÕ×ÅÉÓ ÊÁÍÁ ÇËÅÊÔÑÏËÏÃÏ ÔÆÉÌÁÍÉ?
Εικόνα
Εικόνα
IN DRIFT, WE TRUST....!
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Στην Rolcar που είχα ρωτήσει τηλεφωνικώς μου είπαν πως πάει ολόκληρη πλεξούδα μαζί και ότι πρέπει να την παραγγείλουν από Αγγλία γιατί δε τους είχε ξανατύχει και δεν ξέραν τιμή οπότε τους πάγωσα..Βασικά αν γίνεται έχω σκοπό να το κάνω μόνος μου γιατί τέτοιες δουλειές δύσκολα να βρέις κάποιον να στις κάνει και ακόμα και αν βρεις μπορεί να σου ζητήσει μετά ότι θέλει..
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

βασικα γιατι τις τρυπησες????και ποιος ο σκοπος της αλλαγης τους????σου εχουν δημιοηργησει καποιο προβλημα?????λιγο δυσκολο να βρεις παντως εκτος απο κανα τρακαρισμενο
Rover Turbo Power
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Βασικά όταν έβαλα τα καινούρια ηχεία έλεγα να βάλω τα crossover μέσα στο αυτοκίνητο και έτσι έπρεπε να περάσω καλώδια για να παίξει και το tweeter και το ηχείο και έκανα τη μαλακία και τις τρύπησα αλλά τελικά δε μου άρεσε και έβαλα τα crossover μέσα στις πόρτες οπότε χρησιμοποίησα τις μαμά-γραμμές..δεν έχει κάποιο πρόβλημα αλλά θα θελα να τις άλλαζα αν γινότανε..
σε δουλειά να βρισκόμαστε δηλαδή.. :P :P :P
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες