Το φλέρτ του 2000!!!!!

Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

nikolas έγραψε::up: χαίρομαι που το ακούω αυτό από μια κοπέλα γιατί δυστυχώς αυτό είναι γεγονός στις μέρες μας.. τέτοιου είδους "οπισθοδρομισμό" τον προτιμώ από τον αχαλίνωτο "νεοφιλελευθερισμό" που προσπαθούν να προωθήσουν..
:iagree:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Δωρούλα
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 07, 2005 4:58 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Δωρούλα »

Αυτο πιστευω συμβαινει, επειδη πλεον οι νεοι δεν εχουν αρχες και αξιες οπως ειχαν παλαιοτερα.
Εχουν χαθει πολλα ομορφα πραγματα, οπως το φλερτ, ο ερωτας κτλ
Ο σκοπος ειναι ενας και ορισμενοι πατουν επι πτωματων για να τον πετυχουν.
Εχω ακουσει απιστευτες ιστοριες, που κυριολεκτικα με εκαναν να αναθεωρησω πολλες αποψεις μου περι σχεσεων....
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Δωρούλα σου βγάζω το καπέλο ρε :D :D :D :D ..μακάρι να λειτουργούσαν όλοι έτσι..
Άβαταρ μέλους
Δωρούλα
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 07, 2005 4:58 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Δωρούλα »

nikolas έγραψε:Δωρούλα σου βγάζω το καπέλο ρε :D :D :D :D ..μακάρι να λειτουργούσαν όλοι έτσι..
Το θεμα nikola ειναι, οτι ετσι θα επρεπε να λειτουργουν ολοι και οχι να λεμε μπραβο σ'αυτους που ειναι, εστω και λιγο, σκεπτομενοι, εχουν δικη τους αποψη και τραβανε το δικο τους δρομο.
Δεν το λεω για να το παιξω εξυπνη ή ψαγμενη, αλλα ετσι ειναι.
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

ναι ρε συ..φτάνει πια με τα χαζοπρότυπα που προσπαθούν να επιβάλλουν και τα δέχονται αμάσητα πολλοί..αλλά δυστυχώς φοβάμαι..δεν είναι ο κόσμος μας αυτος.. όπως λένε και οι Ρόδες με την Ελευθερία Αρβανιτάκη
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

nikolas έγραψε:.αλλά δυστυχώς φοβάμαι..δεν είναι ο κόσμος μας αυτος..
Ααααααχ ναι!!!
Πολλές φορές μου έχει περάσει από το μυαλό! :(
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Δωρούλα
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 174
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 07, 2005 4:58 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Δωρούλα »

Παρα πολλα πραγματα, δεν ειναι ο κοσμος μας, αλλα δυστυχως δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα.
Τα παντα ειναι απροσωπα. Ευτυχως υπαρχουν και οι εξαιρεσεις (που θα επρεπε να ειναι ο κανονας!!!!) για να μας θυμιζουν οτι ειμαστε ανθρωποι!!!!!!!!
ΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

:up: :iagree: :iagree: :iagree:
Άβαταρ μέλους
VIDEOMIX
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 689
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 04, 2005 9:25 am
Τοποθεσία: ARTEMIDA
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από VIDEOMIX »

Ας γράψω και εγω λοιπόν στο θέμα που άνοιξα. Υστερα κιόλας απο παρότρυνση. :wink:
Νικόλα, όλες εαν τις ρωτήσεις, σοβαρή σχέση λένε πως θέλουνε και στην πράξη κάθε άλλο παρά αυτό επιζητούν, η τουλάχιστον δεν προσπαθούν καθόλου γι'αυτό. Φυσικά δεν αναφέρωμαι στην Δωρούλα που κάθε άλλο παρά τέτοιο άτομο δείχνει με τις απόψεις που αναλυτικά γράφει εδω και που με εξέπληξαν.
Εγω ψάχνω για μια τέτοια σχέση που αναφέρει η Δωρούλα αλλα δεν βρίσκω. "Παίζουν" πολλοί απο τους λόγους που αναφέρω στο πρώτο μου πόστ. :?
Μy blue car!!!
Εικόνα
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

Δωρούλα, δυστυχώς έχουμε εμπλακεί όλοι σε ένα ατέρμονο παιχνίδι του τύπου : "όχι φταίνε οι άντρες... όχι φταίνε οι γυναίκες." Τελικά εγώ έχω καταλάβει ότι ουκ ολίγες γυναίκες ΔΕΝ θέλουν δεσμεύσεις. Και γι αυτό άλλωστε ποτέ δεν ξεκαθαρίζουν την θέση τους, αλλά μένουν κάπου στο ενδιάμεσο ώστε να έχουν την ευελιξία να τραβηχτούν. :wink: Προσωπικά τα έχω βαρεθεί αυτά τα "παιδιαρίσματα" και αν οι γυναίκες "μπεμπεκίζουν" μέχρι τα 30 τους και μετά απλά στριμώχνονται επειδή βιολογικά στενεύουν τα περιθώριά τους και τότε αρχίζει τελικά να πήζει το μυαλό τους, ε τότε ας περιμένουν πάντοτε τους πρίγκηπες του παραμυθιού, ή τον Σάκη που θα τις ερωτευτεί, ή τον Γιάγκο Δράκο με τις επιχειρήσεις και την Ferarri... Δυστυχώς, πλέον μετά την "άτυπη" αποχή της Ηλιάνας από το Club, τυχαίνει να είσαι η μόνη εκπρόσωπος των γυναικών και δεν είναι ό,τι καλύτερο... Αλλά τι να γίνει.. Smile Γενικότερα για να μην μακρυγορώ, κυρίως τα πρότυπα που περνάει η τηλεόραση έχουν χαλάσει πολύ την κοινωνία... (βλέπε για παράδειγμα τα δεκαπεντάχρονα σήμερα...)
I am proud that i was driving a Rover.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης