περι κτεο

Questions
Απάντηση
steliosg
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 12:27 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

περι κτεο

Δημοσίευση από steliosg »

βλεπω τα αμαξια μερικων απο εσας και τα βλεπω τα εχετε τροποποιηση πολυ!! ειμαι περιεργος πως περνατε Κτεο τα αμαξια σας??
Άβαταρ μέλους
yo_rover
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Φεβ 20, 2009 6:44 pm
Τοποθεσία: ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: περι κτεο

Δημοσίευση από yo_rover »

η υπόθεση κτεο πριν μερικά χρονια ήταν πολύ περίεργη,εγώ είχα πάει σε δημόσιο κτεο και έπεσα πάνω σε μια στρίγγλα προισταμενη που μου ζητούσε χαρτί από την rover (η οποια είχε κλείση) για τον μπροστινό προφυλακτήρα,τους μασπιέδες και την αεροτομή, φυσικά τέτοιο χαρτί δεν υπήρχε περίπτωση να βρω και έτσι πήγα στον μάστορα που μου τα έφτιαξε, όταν πήγα μετά από 2 εβδομάδες ξανά για κτεο ήταν ένας άλλος προϊστάμενος και όταν του έδειξα το χαρτί μου λέει 'ποιος m@l@k@ς σου ζήτησε τέτοιο χαρτ; ' φυσικά με πέρασε και έσκισε και το χαρτί που πήγα, όσο για την μηχανή αν είναι δηλωμένη στην άδεια και τα καυσαέρια είναι o.k τότε δεν υπάρχει πρόβλημα
Εικόνα
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: περι κτεο

Δημοσίευση από i-VTec »

2 φορές σε ΚΤΕΟ, και με τα 2 GTi μου ζήταγαν χαρτί για την ηλιοροφή, παρά το ότι όλα τα GTi έβγαιναν με ηλιοροφή στάνταρ από το εργοστάσιο...Την πρώτη φορά μου είχε δώσει το χαρτί ο Ξένος νομίζω, τη δεύτερη δε θυμάμαι τι έγινε...

Πάντως, με τον σωστό τρόπο και το σωστό άτομο, μπορείς να περάσεις ΚΤΕΟ ακόμα και Rallye με μοτέρ από M3...
Εικόνα
crAss
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1351
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:41 pm
Επικοινωνία:

Re: περι κτεο

Δημοσίευση από crAss »

Αν κάνεις μια μετατροπή σωστά και μελετημένα, χρησιμοποιώντας τα κατάλληλα ανταλλακτικά (και δεν ξεφύγεις τελείως) γιατί να μην περνάς ΚΤΕΟ?
Εγώ το μόνο πρόβλημα που νόμιζα ότι θα είχα ήταν οι μεμβράνες που ούτε καν μου ζήτησαν το πιστοποιητικό από τον εγκαταστάτη. Για κάρτα καυσαερίων που το σκεφτόμουν λόγω εκκεντροφόρων κλπ, από τη στιγμή που ρύθμισα τους εκκεντροφόρους με τα γρανάζια ακριβείας κανένα πρόβλημα και εκεί.
Life is too short not to...
steliosg
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 12:27 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

Re: περι κτεο

Δημοσίευση από steliosg »

αμα αλλαξω το πιο απλο π.χ. φιλτροχοανη θα μου πουν τιποτα??
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: περι κτεο

Δημοσίευση από nikolas »

Όχι..δεν θα σου πουν, αλλά και να σου πουν, πας σπίτι, ξαναβάζεις φιλτροκούτι και κάνεις επανέλεγχο δωρεάν..αλλά και πάλι το αποκλείω να σου πουν..
kostas200vi
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 4629
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 14, 2007 10:32 pm
Τοποθεσία: ΚΑΠΟΥ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
Επικοινωνία:

Re: περι κτεο

Δημοσίευση από kostas200vi »

Όλα περνάνε και κινητήρα από F16 να βάλεις περνάς...... :smok:
I DON'T DRIVE FAST
"I JUST FLY LOW"

Εικόνα ΕικόναΕικόνα
Old Rovers never die they just get faster.
steliosg
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 04, 2009 12:27 pm
Τοποθεσία: αθηνα
Επικοινωνία:

Re: περι κτεο

Δημοσίευση από steliosg »

ευχαριστω πολυ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης