H.O.T. Hellas overclock team ranked 1st!!!!

PC-TV Games-Κινητά-Internet και οχι μονο...
Απάντηση
hvtecgr
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2006 5:21 pm
Τοποθεσία: Αγοι Αναργυροι
Επικοινωνία:

H.O.T. Hellas overclock team ranked 1st!!!!

Δημοσίευση από hvtecgr »

Δεν ξερω κατα ποσο ασχολειστε με το o/c αλλα αυτη ειναι μια σοβαρη νικη στο πολεμο του o/c αναμεσα στοις χωρες!!Πριν απο μια βδομαδα καταφεραμε και περασαμε το γιγαντα,την xtremesystems!Οποιος ενδιαφερετε θα ηταν καλο να μπει στην ομαδα για να καταφερουμε να κρατησουμε την νικη!!!!Η πλακα ειναι οτι με το που βγεικαμε πρωτοι οι τουρκοι σκυλιασαν και πηδηξαν 7 θεσεις και φτασαν στην 4η!!!
Εικόνα
Ford took an NSX , cut it in the middle , examined it with a microscope , to admit that they can ' t built anything like that !
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Αν τώρα ρωτήσω εγώ περί τίνος πρόκειται..θα ακουστεί πολύ χαζό..?!?
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Μπράβο μας αλλά το ρεκόρ του μεγαλύτερου o/c το έχει ακόμα η OC team Italy... :P Νικόλα,overclocking CPUs αφορά το θέμα...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Και πως μαζεύουμε πόντους? Ενώνονται όλοι οι χρήστες με overclocked cpu και μετράνε ποιος έχει μεγαλύτερο..(overclocking?) Για δώστε λίγο τα φώτα σας...
aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 12:29 am
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

http://www.thelab.gr

Να σου λυθούνε οι απορίες :-D
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από i-VTec »

Σιγά μην κάτσει να ψάχνει τώρα... :P
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

Ακριβώς!! Άντε ψάξε τώρα να βρεις άκρη..
hvtecgr
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 01, 2006 5:21 pm
Τοποθεσία: Αγοι Αναργυροι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από hvtecgr »

Λοιπον ας το ξεκαθαρισουμε λιγο!!!Οποιος clockarei το συστημα του μπορει να τρεξει τα λεγομενα benchmarks!!!Με αυτα ειτε μετρας αποδοση cpu ειτε gpu!!!Στην ελλαδα εχουν ενvωθει διαφορα site hwbox.gr thelab.gr e-pcmag.gr overclockers.gr και εχει ετσι φτιαχτει η H.O.T. (hellas overclocking team)!!!Υπαρχει ενα διεθνες site το hwbot.org που ολες οι ομαδες postaroun τα αποτελεσματα τους!!!!Αμα εχεις αξιοσεβαστα αποτελεσματα περνεις καποιους ποντους που προστιθωνται στην ομαδα σου!!!!!Αμα κοιταξεις την υπογραφη μου ας πουμε εχω παρει καποιους ποντους!!!Βεβαια δεν ειναι πολοι λογο οτι εχω ακομα amd αλλα επειδη καταφερα να βγω δευτερος στους opteron 148 εχω παρει λιγους ποντους!!!Αυτο που θελω να πω ειναι οτι και p3 η p4 παλι μπορεις να παρεις ποντους!!!!Αρα οποιος εχει την ορεξει να ασχοληθει η ασχολητε ηδη,καλο ειναι να συμβαλει και αυτος!!!!Αντε γιατι ενωθηκε η πρωην σοβιετικη ενωση και μας ξεσκησαν!!!!!
Ford took an NSX , cut it in the middle , examined it with a microscope , to admit that they can ' t built anything like that !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τεχνολογία”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης