ΠΡΟΒΛΗΜΑ........

Problems
Απάντηση
κοσταςtf
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Δεκ 12, 2006 6:50 pm
Επικοινωνία:

ΠΡΟΒΛΗΜΑ........

Δημοσίευση από κοσταςtf »

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΔΙΣΚΟ ΣΤΟ MG TF 115 ΚΑΠΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ....ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ>>>>HELP ME
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Γεια σου και καλώς ήρθες!!!Καταρχήν απο που εισαι δεν μας ειπες...
Οι τιμές όσον αφορα τους δίσκους ειναι γύρω στα 350
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

είναι πολύ διαφορετικά για τα TF επειδή έχουν ακριβή εργασία..λόγω κατασκευής..
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εγω δεν καταλαβα θελεις δισκο πλατο η δισκοπλακες?γιατι ο Jeanpoul ειπε κατι για δισκους.....
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
ROVER_400
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 326
Εγγραφή: Δευ Μάιος 29, 2006 10:14 pm
Τοποθεσία: Καβάλα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ROVER_400 »

Μάλλον για δίσκο-πλατώ θα λέει,αλλά είναι :off:
Εικόνα
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Για δίσκο πλατό ελεγα...αλλα το μυαλο μου ειναι γεια σου...!Το θεμα θα μεταφερθει στα προβληματα για να συνεχισουμε εκει...
Εικόνα
κοσταςtf
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Δεκ 12, 2006 6:50 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από κοσταςtf »

AN KAI KAΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΡΩ ΛΥΣΗ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΕΙΜΑΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ-ΕΞΩΤΙΚΗ !!!ΠΑΙΑΝΙΑ!!! . ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ MG TF 115.ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ Ο ΓΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ Ο ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ΑΠΟ 1..ΤΙ ΠΡΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???ΑΚΟΥΣΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ...
-ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΑΝΟΙΓΟΚΛΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...Ε,ΟΧΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ Ε?ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΙΣ ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΕΣ (ΚΑΙ ΟΔΗΓΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΞΕΚΩΛΗΣΑΝ!)ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΗ VELCRO.ΠΙΣΤΕΥΩ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΦΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ.ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ.ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΡΟΒΟΛΕΙΣ ΟΜΙΧΛΗΣ .ΤΙ ΛΕΤΕ?ΓΝΗΣΙΟΥΣ Η ΟΧΙ?ΤΙΜΕΣ?
kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΒΛΗΜΑ........

Δημοσίευση από kostantinos »

κοσταςtf έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΔΙΣΚΟ ΣΤΟ MG TF 115 ΚΑΠΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ....ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ>>>>HELP ME
ego aforasa to disko mou apo ti spirou patsi apo to katastima diskotexniki poli ikonomika episis o typos pou to exi einai poli edaji kai me poli pira akoma kai se agonistikous diskous (blepe veltiosis 1400>1800).akoma tou milisa gia to club mas kai tou arese poli i idea kai mou ipe oti bori na mas kani mexri kai ena 10% ekptosi se germanika proioda,kai ego tou ipa oti san adalagma an boro na kanonisoume na baloume se kapio simio sto sait mas tin eponimia tou magaziou tou an kai exi idi istoselida http://www.diskotechniki.gr .an endiafereste kirioi kanoniste to ego gia sas doulevo :D :D :D :D
rover 214 si
throtle body 52mm
KN air filter !!

Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

πιο καλά θα βόλευε κάποιου είδους χορηγία για το χρόνο και να έχει μια καταχώρηση τους "υποστηρικτές" του club..γιατί 10% λίγο πολύ όλοι κάνουν..
Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Google [Bot] και 4 επισκέπτες