ΚΟΠΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗΣ ΠΙΤΑΣ

Meetings in Athens
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

Paidia egw molis gyrisa salonika opote den 8a boresw na er8w... Einai kai i eksetastiki pou den epitrepi megala tasksidia, omws sas efxome kai episima gia avrio kali xronia se olous, me eftyxia, ygeia kai epityxies se ola ta epipeda. 8a prospa8isw na symetasxw se kapoia alli ekdilwsi tou club i 8a kanonisw tipota edw me ton perry!!! kai 8a sas perimenoume kapoia fora na anevete kai slnk!!!

Kali kopi avrio, na perasete kala kai na mazefteite polloi giati eimaste dynato mg-rover club!!!!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

BAT... Μεγάλη μπουκιά φάε (για την πίτα αύριο) μεγάλο λόγο μην πείς !!! Μακάρι βέβαια να είμαστε 20... Εν τω μεταξύ... Ποιος χαλάει την πιάτσα και λεέι για πλυσίματα ;;; ΕΕΕ;;; :P Εγώ το δικό μου δεν θα το πλύνω. :evil: Για να μην μου το ματιάσετε κι όλας ! :wink: Αμ πως ! :D
I am proud that i was driving a Rover.
Leuteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:21 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Leuteris »

PAidia egw to eplina proxthes to amaxi kai evrexe kai to ekane sk...a! Den kanw deuteri fasina se dio meres! Ta leme ayrio roverakides!
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

i'M WAITING 2 SEE THE FOTOS!!!! :D
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Paidia molis girisa kai olh h katastash htan teleia....!!! :)
Krima pou den kataferan na erthoun kai oi ypoloipoi...!!! :cry:
18 se synolo htan ta toutounia mas kai dosame dinamiko paron oxi mono sto Skippers, pou parepiptontos efxarisoume poly gia thn boh8ia tous, alla kai ston dromo pou phgame voltitsa Limanakia Barkiza opou katelikse se ena gero fagopoti. O Pantelis ta tsakise ta souvlakia. Ax re Jimmar krima pou exases kai thn Masa... :twisted: :lol:
Vevaia ston girismo fagame ligo kinhsh alla aksize ton kopo h olh ktastash...

Efxaristoume oles tis etairies gia ta dora tous kathos kai ta paidia pou hr8ane sthn PROTH KOPH THS PITAS MAS TOU
MG-Rover Club of GREECE. (UNOFFICIAL) etsi??? :wink: :wink: :wink:

Ante kai tou xronou Paidia...!!!
Εικόνα
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

BATMOBILE έγραψε:εγω υπολογιζω οτι θα ειμαστε γυρω στα 20 αμαξια συμφωνα με καποιες συζητησεις που εχω κανει!!! :wink: :wink:
Vangelis έγραψε:BAT... Μεγάλη μπουκιά φάε (για την πίτα αύριο) μεγάλο λόγο μην πείς !!! Μακάρι βέβαια να είμαστε 20... Εν τω μεταξύ... Ποιος χαλάει την πιάτσα και λεέι για πλυσίματα ;;; ΕΕΕ;;; :P Εγώ το δικό μου δεν θα το πλύνω. :evil: Για να μην μου το ματιάσετε κι όλας ! :wink: Αμ πως ! :D
ρε σεις απαξ και μιλησει ο bat τελειωσε ειναι εγγυηση!!
λιγοτερα μπορει να πω,περισσοτερα οχι!!! :wink: :wink:
τα αμαξια ηταν 20!!απλα τα δυο ηταν μελη του club που δεν εχουν rover!!! :wink: :wink: (to ena clio kai to allo vrs abt)!!
και αυτο επειδη δεν ηρθε ο billyk,ο rover216gti ,ο wilduck,o jimmar και αλλοι 2-3 που ηταν να ερθουν και δεν μπορεσαν(αλλιως θα ημασταν 25-26 αμαξια)!!!
τεσπα!!
η συναντηση ηταν τελεια αφου ειμασταν πολλοι
βεβαια ολοι ζηλευουν τον azman αφου κερδισε το καλυτερο δωρο!!! :wink: :wink:
εγινε λαχειοφορος αγορα με 14 δωρα....
φωτο εχει ο ξαδερφος του dj οποτε αναμεινατε!!
πολυ καλες οι φωτο,αντε geo anebaze!!!
jimmar για να μην παραπονιεσαι κομματι σου εκοψα αλλα δυστηχως δεν το κερδισε κανενας το φλουρι :shock: :shock: :shock:
το πως εγινε αυτο ηταν περιεργο αλλα αληθινο,εκει που το μαχαιρι εκοψε μια λωριδα(η ηλιανα εκοψε την πιτα) το φλουρι ηταν 1 χιλιοστο μετα το μαχαιρι και δεν πηγε σε κανεναν το φλουρι,το δωρο το βαλαμε και αυτο στη λαχειοφορο!!!
οχι σου εξηγω το πως εγινε γιατι αμεσως διαισθανθηκα οτι εμενα θα κατηγορουσες :P :P
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

ara to flouri pige sto club i sto maxairi!!!! :lol: :lol: :lol:

sygxaritiria pedia!k tou xronou!!!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

Στην κοπη ηταν ολα τελεια! Οσοι δεν ηρθαν εχασαν την μεγαλυτερη συγκεντρωση Rover kai MG! ημασταν συνολικα 18 αμαξια +2 που δεν ηταν Ροβερ αν και τα παιδια ειναι μελοι του Club!
Στο δρομο εγιναν αρκετες φιλικες κοντριτσες που εκαναν τη βολτα μας να εχει ιδιεταιρο ενδιαφερον...
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

παιδια οντως σημερα ηταν τελεια.πιστευω η πιο καλη συναντηση και ελπιζω οι επομενες να ειναι ακομα καλυτερες! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
Grover
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 627
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 3:19 am
Τοποθεσία: ΓΑΛΑΤΣΙ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Grover »

Fotis 416 έγραψε:παιδια οντως σημερα ηταν τελεια.πιστευω η πιο καλη συναντηση και ελπιζω οι επομενες να ειναι ακομα καλυτερες! 8)
:iagree:
Εικόνα
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες