Απο MG-Rover club σε Greek Rover Club

General board
Απάντηση
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

paida psifiste oloi sto ti 8elete gia to onoma mas. mono etsi 8a vgaloume syberasma kai 8 poume "na, eimaste 80 kai einai 2-3-5-10. ara tha meinei mg-rover club".
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
sGonzales
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Ιαν 26, 2005 3:08 pm
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sGonzales »

Μακάρι να έμενε, οι αλλαγές όμως γίνανε στην αρχή του site
RealOVER
White Power
1 0 3
War Horses

Εικόνα
John Zounis
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Φεβ 14, 2005 11:47 pm
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από John Zounis »

Σίγουρα έναν φιλικό τρόπο έκφρασης, το παρεξηγήσατε τώρα η ηλικία μου είναι κάπως μεγάλη και με πολλές εμπειρίες από χώρο του μηχανοκίνητου αθλητισμού
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

δεν τιθεται θεμα τι θελουν οι περισσοτεροι και κακως αλλαξε το ονομα αφου κανενα απ οτα δυο club δεν εχει και δεν θα εχει προβλημα με το αλλο!!
γιατι οχι και να γινονται και κοινες συναντησεις που και που!! :despair:
λοιπον το θεμα ειχε αρχισει επειδη καποια ατομα δεν γνωριζαν απο την αρχη πως λειτουργουν τα forum και δεν ειναι κακο!!
ολοι μαθαινουμε απο τα λαθη μας!!
το site το ξαναεκανα mg-rover club που απο την αρχη ητανε!!!

John Zounis μερικες φορες παρεξηγιουνται τα λεγομενα τα γραπτα επειδη δεν υπαρχουν οι αυξομειωσεις στη φωνη και ουτε και οι μορφασμοι του προσωπου για να καταλαβουν μερικες φορες ποτε κανείς κανει πλακα η μιλαει σοβαρα!!εχει γινει σε πολλα φορουμ δεν ειναι το πρωτο!!πιστευω να λυθηκε η παρεξηγηση με το ΄΄παιδια μου΄΄ αφου ειπε ο ανθρωπος οτι το ελεγε φιλικα ρε παιδια :beer:

για να μπαινουν ολα στη σειρα

σιγουρα το club μας δεν ειναι κερδοσκοπικου χαρακτηρα
το club που ανεφερε η κυρια λουρμπα θα ειναι με συνδρομη κατα τα δικα της λεγομενα!!και καλα θα κανει να ειναι, αν εχει ελαφρυνσεις απο το συνεργειο, αλλα παυει εκει το μη κερδοσκοπικου!!
αν εχω λαθος παρακαλω διορθωστε με!!! :beer:

δεν χρειαζοταν η εγκριση απο κανεναν για να κανουμε club ανεπισιμο!!
κανενα club ανεπισιμο δεν εχει ζητησει απο κανεναν την εγκριση να χρησιμοποιει το σημα και οτι αλλο θελει αφου ειμαστε μη κερδοσκοπικου....
εμεις ομως για να ειμαστε σωστοι απο καθε πλευρα επικοινωνησαμε και με την αντιπροσωπεια για να τους ανακοινωσουμε την δημιουργια του club!!!

πιστευω πως το ολο θεμα ειναι μια παρεξηγηση του ηλεκτρονικου λογου και καλω ολους να ερθουν στη συναντηση στο ικεα την κυριακη να μας γνωρισουν απο κοντα και να διαπιστωσουν με τι ανθρωπους εχουν να κανουν!!!επειδη εχω γνωρισει σχεδον ολα τα ατομα απο δω μεσα σε προσωπικο επιπεδο και εχω γνωριστει και με τον κ λουρμπα και με τον μανωλη απο το συνεργειο του λουρμπα(μανωλης:γ#$# τα ατομα, απαιχτος :up: ----σε περιμενουμε στη συναντηση---)
καλο ειναι να μην σχηματιζουμε αποψη μονο απο μερικα post περι χαρακτηρων!!!
αλλωστε και αυτος ειναι ενας λογος που γινονται οι συναντησεις για να δουμε και να σχηματισουμε μια σφαιρικη γνωμη με τα ατομα με τα οποια μιλαμε στο forum!!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
Fotis 416
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Τρί Ιαν 04, 2005 9:27 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Fotis 416 »

πιστευω οτι με αυτα που γραφει ο bat μπηκαν τα πραγματα στην θεση τους και λυθηκαν ολες οι παρεξηγησεις!!! 8)
Rover rulezzz...
414 GSI του 94' (μετατροπη 416)
120hp
predator!!!
Εικόνα
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

John Zounis έγραψε:Σίγουρα έναν φιλικό τρόπο έκφρασης, το παρεξηγήσατε τώρα η ηλικία μου είναι κάπως μεγάλη και με πολλές εμπειρίες από χώρο του μηχανοκίνητου αθλητισμού
min to apopairnete re seis ton an8rwpo oloi mia parea eimaste!!! :beer:

BAT menei na allakseis sto homepage to kyrio 8ema pou leei oti to onoma mas allakse apo mg rover club se greek rover club!!!!!
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

Πιστευω πως λυθηκαν τυχον παρεξηγησεις και ζηταω συγνωμη αν καποια απο τα post μου ηταν παρεξηγησημα προς καποιους αλλα ενιωσα οτι οσα ειχαμε κανει μεχρι τωρα δεν ηταν τιποτα!!!Ελπιζω να γνωρισουμε και αλλα μελη απο κοντα και να υπαρξουν και κοινες συναντησεις των club!!!Αυτο που πιστευω οτι ενοχλησε περισσοτερο ηταν η αλλαγη του ονοματος!!!Αυτα
Rover Turbo Power
angel
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 9:05 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Γλυφαδα-Λαγονησι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από angel »

κακες γλωσσες λενε οτι ο προεδρος και ο αντιπροεδρος λαδωθηκαν απο τον λουρμπα για να κανουν το κλαμπ ... ροβερ κλαμπ.... ΟΥΟΥΟΥ.... ΑΙΣΧΟΣ... ΜΑΚΡΙΑ.... 666.... ΠΡΟΔΟΤΕΣ..... :evil: :flam: :crazy: :flam: :down: :spao:
clio 1.4
:rally:

http://www.greekrenaultclub.gr" onclick="window.open(this.href);return false;

Κάλλιο μπαίνε με τις πόρτες παρά ίσια σαν τις κότες

ΚΙΜΙ #1
sGonzales
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Ιαν 26, 2005 3:08 pm
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sGonzales »

Δεν ξέρω βρε φίλε τη να πω… πραγματικά με αυτά που γίνανε και που ειπωθήκανε πέρασε και εμένα από το μυαλό μου

Τη να πω ρε παιδιά :(
RealOVER
White Power
1 0 3
War Horses

Εικόνα
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

angel έγραψε:κακες γλωσσες λενε οτι ο προεδρος και ο αντιπροεδρος λαδωθηκαν απο τον λουρμπα για να κανουν το κλαμπ ... ροβερ κλαμπ.... ΟΥΟΥΟΥ.... ΑΙΣΧΟΣ... ΜΑΚΡΙΑ.... 666.... ΠΡΟΔΟΤΕΣ..... :evil: :flam: :crazy: :flam: :down: :spao:
Ρε αληταρα! :D Βαζεις ιδεες???? αντε στους ρενακιδες εσυ!!!!!! :lol:
θες να σπειρεις την διχονια στο club μας? :pimpy:
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικές Συζητήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης