Εντυπωσεις απο την συναντηση στο ΙΚΕΑ (20-2)

Meetings in Athens
DJ Giorgio
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 669
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 8:22 am
Τοποθεσία: Aθήνα-Σκόπελος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DJ Giorgio »

spyroshio έγραψε: Βιλλυ τελικα ο προεδρος μας δουλευε τοσο καιρο εχει μαμα μοτερ και εχει μαμα μοτερ (εχει αλλαξει σασμαν ο απατεωνας :D :D )πλακα κανω προεδρε μην παρεξηγηθουμε κιολας.
Παιδια το σασμαν που εχω δεν ειναι βελτιωτικο προιον απλα μια αντικατασταση του παλιου, το οποιο το εσπασα!! :? :? Ηταν απο ενα τρακαρισμενο 214 του 97 αυτο ειναι ολο!! Αρα ειμαι καθαρα ''μαμα'' εκτος απο την simota μου και το τελικο!

Αυτααα...
Εικόνα
Summer 2005... Skopelos!!!!
Car: Rover 214si (1996)
Hp: 103+ κατι λιγα!
Vangelis
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Δευ Ιαν 03, 2005 3:27 pm
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Vangelis »

Δεν είπε κανείς ότι είναι βελτιωτικό ρε πρόεδρε!!! :wink: Απλά σε πειράζουμε λίγο... Πού το πέτυχες όμως ρε συ με κοντύτερες σχέσεις !!! Καλή φάση είναι... :wink: Ψαρωτικό !!! :lol:
I am proud that i was driving a Rover.
Άβαταρ μέλους
Agis_MG_ZR
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Τρί Φεβ 15, 2005 5:40 pm
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ--& ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Agis_MG_ZR »

:wink: ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ,ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΣΚΕΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΙΚΕΑ!
:!: ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ CLUB , KAI ME ΤΟΥΣ ΙΔΡΥΤΕΣ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΑ--- ΤΩΡΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ FOTO ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ !!!
Εικόνα
sGonzales
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Ιαν 26, 2005 3:08 pm
Τοποθεσία: Πάτρα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από sGonzales »

Χαίρομαι να ακούω τέτοια

Με τόσα που διάβασα ήτανε σαν να ήμουνα εκεί… πρέπει να περάσατε τέλεια :rally:

Την επόμενη αν προλάβω και βάλω την 2πλή remus με το φίλτρο μάλλον θα έρθω και εγώ προς Athens :twisted: :sreering:
RealOVER
White Power
1 0 3
War Horses

Εικόνα
Tigraki...!!!
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 2593
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2004 6:32 pm
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος, Αθήνα. Athens
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Tigraki...!!! »

Mia proth epafh ..... Paidia sory alla einai apo makria kai apo to kinhto mou kolimenes oso kalhtera ginotan giati einai 3 kommatia kanonika.

Εικόνα

Kai opos panta o Papous o Jimmar ksexorizei....:) To monadiko asxeto xroma sthn parea...poios na einai arage?:)
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Agis_MG_ZR
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Τρί Φεβ 15, 2005 5:40 pm
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ--& ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Agis_MG_ZR »

Tigraki έγραψε:Mia proth epafh ..... Paidia sory alla einai apo makria kai apo to kinhto mou kolimenes oso kalhtera ginotan giati einai 3 kommatia kanonika.

Εικόνα

Kai opos panta o Papous o Jimmar ksexorizei....:) To monadiko asxeto xroma sthn parea...poios na einai arage?:)
το e-mail το έλαβες με τις foto
Εικόνα
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

οντως ηταν φοβερα στο ικεα!!
η :idea: ηταν εμενα και του dj και (λιγο κλεμμενες) απο το skodaclub και απο αλλα που καναν εκει συναντησεις και ηταν τελειες!!
για μενα παντως highlight της συναντησης ηταν το σημα για να τα παμε του θοδωρη!! :roll: :roll: :P
-θοδωρης:παμε...
-batmobile:απο ρολλαριστες η απο σταση??
-θοδωρης:παμε...παμε...
-batmobile:τι παμε ρε ετσι δεν θα πεις 1 2 3??
-θοδωρης:παμε..παμε!!!
-batmobile:τι παμε παμε??
-θοδωρης:φευγει μονος του...

κανουμε το γυρο!!

-θοδωρας:γιατι δεν ανοιξες ρε??
-batmobile:ποτε να ανοιξω ρε??χαχαχαχα!!!


(πλακιτσα θοδωρα μην παρεξηγηθεις αλλα τετοιο σημα πρωτη φορα μου ετυχε και ηταν .... :lol: )
φυσικα το αποτελεσμα ηταν να πιω το τσαι μου οπως και αναμενοταν αλλα δεν το φχαριστηθηκα!!
ηταν η πιο χυμα φιλικη ever!!

αυτο το παμε παμε ...ελα παμε ρε αντε παμε...δεν ξερω για σενα αντωνη αλλα εμενα θα μου μεινει αξεχαστο!!! :lol: :lol:
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

Παμε παμε παιδια ολοι μαζι γερα αντε και την επομενη φορα να ειμαστε ολοι.Λοιπον μετα το ποστ του βατ προτεινω το νιψκ του θοδωρη να γινει παμε παμε ρε παμε που σας λεω :wink: :wink: :wink: :wink: (πλακα κανω ε μην παρεξηγηθεις Θοδωρη)
jeanpoul
Global moderator
Δημοσιεύσεις: 1713
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 1:37 pm
Τοποθεσία: Άγιοι Ανάργυροι,Χανιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από jeanpoul »

Με κυνηγάει μια κατάρα!!! :twisted: :twisted: κάθε φορά που έχουμε meeting και λέω οτι θα έρθω τελικά δεν τα καταφέρνω :( :cry: Γι'αυτό αλλη φορά δεν λέω τίποτα ελπίζοντας να τα καταφέρω να έρθω!!! (Και ήθελα πολύ να παρω και το αυτοκόλλητο)
Εικόνα
konstantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 11:30 am
Τοποθεσία: Περιστερι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από konstantinos »

Η συναντηση πολυ καλη και οι φιλικες πολλες και διαφορες!!!!!Ειχα και εγω τα ανοιγματα μου χα χα χα!!!!καλα ηταν να το ξανακανουμε!!!!!Ο Bat μου την γλυτωσε γιατι δεν μου κουμπωσε η δευτερα αλλα την επομενη......χι χι χι!!!με τον προεδρο δεν εκανα αν και θα ηθελα!!!!!next time!!!!!
Rover Turbo Power
Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Συναντησεις στην Αθηνα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες