Να'μαι και εγω.

Πείτε μας μερικά πράγματα για εσάς!
Άβαταρ μέλους
fotis power
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: peristeri
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από fotis power »

πολυ αλητεια σου λεω.... :-D τα σποιλερ μονος τα εφτιαξες..???
Εικόνα turbo only in photoshop
Άβαταρ μέλους
rewas
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 18, 2007 10:19 pm
Τοποθεσία: τριπολη
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από rewas »

fotis power έγραψε:πολυ αλητεια σου λεω.... :-D τα σποιλερ μονος τα εφτιαξες..???
Ναι φιλε μου μονος μου με πολυεστερα και υπομονη. Φαινεται ε;
Το ειδατε φρεσκοπλυμενο δειτε το και ως βρωμογκαζο :lol: :lol: :lol: λεμε τωρα...
http://img171.imageshack.us/my.php?imag ... 708gv1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Περιμενω τις εντυπωσεις σας......
Βαριεμαι να γραψω λεπτομερως τι εχω κανει πανω στο αμαξι γιατι εχω κανει πολλα και τιποτα ουσιαστικα. Δλδ εβαλα καποια οργανακια, τα εβγαλα εβαλα αλλα. τα ξαναεβγαλα και εβαλα αλλα παλι. Τωρα εχει μονο πιεση λαδιου της Omori 15!!!!!κιλα και ειναι μηχανικο το οργανακι οχι ηλεκτρονικο. Το δευτερο ειναι αναλογια αερος-καυσιμου της autometer. Ειχα κανει και ηχομονοση με πετροβαμβακα διοτι ενα αυτοκινητο 19ετων ειναι λιγο κουραστικο στο ταξιδι αν το πας συνεχεια τεζα.
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από i-VTec »

ΚΟΥΚΛΑ!!! :shock: Το θέλω! :dan: :-D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fotis power
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ Ιαν 18, 2008 3:08 pm
Τοποθεσία: peristeri
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από fotis power »

rewas έγραψε:Ναι φιλε μου μονος μου με πολυεστερα και υπομονη. Φαινεται ε;
οχι δεν φαινεται...απλως ρωτησα γιατι στο προηγουμνενο ποστ σου ελεγες προσπαθησα....και ηθελα να ρωτησω αν ειναι ευκολο κατι τετοιο...αλλα μαλον οχι....
Εικόνα turbo only in photoshop
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από nikolas »

Πολύ καλή η προσπάθεια..! Μπράβο!! :D
Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 9:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από Gas fc »

χωσε και μια τετρακινηση να Γ@μ@ει.
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;
i-VTec
Αρχαίος
Αρχαίος
Δημοσιεύσεις: 3717
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2006 11:42 pm
Τοποθεσία: In the VTEC zone!
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από i-VTec »

Gas fc έγραψε:χωσε και μια τετρακινηση να Γ@μ@ει.
Ο πρακτικός τύπος. :P :P :P
Εικόνα
Gas fc
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: Δευ Ιουν 04, 2007 9:29 pm
Τοποθεσία: Ιλιον Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από Gas fc »

ευκολο ειναι αφου υπαρχει.
http://www.facebook.com/TopotheteseisPh ... Systematon" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
rewas
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 18, 2007 10:19 pm
Τοποθεσία: τριπολη
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από rewas »

Gas fc έγραψε:ευκολο ειναι αφου υπαρχει.

Φιλε μου αργησες και εγω αργησα....εκει που βρηκα 4κινητο αμαξι με προβλημα στο μοτερ και ειπα να την βαλω στο δικο μου, κανονισα να το παρω κτλ και ανεβαινω στην Αθηνα την κυριακη ενω το αυτοκινητο πουληθηκε την παρασκευη...... πικρααααααααααααααααααααα.
Φωτη ηταν δυσκολο σαν πρωτη φορα. Αν το κανεις 5-6φορες δεν ειναι. Τες πα αν τα παρει κανεις τα πλαινα και το νυχι θα φτιαξω αλλα πιο αγρια....πολυ πιο αγρια.
Τωρα μου ραγισε το καπακι ρε γαμωτο. Θα προσπαθησω να κανω κατι με φωκια...αν δεν τα καταφερω θα περιμενω κανα 5μηνο και μετα.....ρεκτιφιε, κεντροφορους, καινουρια εξατμιση, δισκο-πλατο ενισχιμενο και βλεπουμε. Πρωτα ο Θεος βεβαια να μαζεψω το μαρουλι και προχωρουμε.

Ασχετο.....τωρα θυμηθηκα οτι πριν κανα 3χρονια ειχα μια κοπελα που στο κινητο της με ειχε γραψει ''αλητακι'' λες να ηταν μεταδωτικο και κολλησε το αμαξακι μου; :P :P :P
Άβαταρ μέλους
rewas
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 18, 2007 10:19 pm
Τοποθεσία: τριπολη
Επικοινωνία:

Re: Να'μαι και εγω.

Δημοσίευση από rewas »

i-VTec έγραψε:ΚΟΥΚΛΑ!!! :shock: Το θέλω! :dan: :-D

Εσενα δεν σου το δινω.... :mad: :mad: εσυ θα το βαζεις για κοντρες... :P :P :P :P και θα μου το ξεσκισεις... το αμαξακι το προσεχω :rally: ουτε το τρεχω ουτε το ζοριζω(φλατζα εκαψα επειδη δεν ειχα νερο μεσα και ενω το ηξερα πηγα και κοντραριζομουν με κατι μαλακες που μου κολλησαν με μια 318).

Περα απο την πλακα δεν ειναι το ιδιο αν το δειτε απο κοντα. Εχει πολλα μικροχτυπηματακια και ελπιζω στο μακρινοοοοοοοοοοοο μελλον να το βαψω. Αλλα πρωτα μοτερ... Αν δεν ειχα προχορησει στην αποφαση να παρω αλλο αυτοκινητο θα του πεταγα εναν 2λιτρο vvl με τα 187 μαματα ατμοσφαιρικα αλογακια.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Νέα μέλη / Newbies”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες