TOP TUNING ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ

Top Tuning
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 06, 2007 7:59 pm
Τοποθεσία: Αθήνα - Νέα Ιωνία
Επικοινωνία:

TOP TUNING ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ

Δημοσίευση από Top Tuning »

Γεια σε όλους... διάβαζα τα θέματα στο forum και είδα ότι εδώ είναι το καταλληλότερο topic να προσθέσω και την δική μας παρουσίαση αναβαθμίσεων για τα MGROVER - RED HOT PEPPER - www.redhotpepper.gr


Εικόνα

Οι αναβαθμίσεις RED HOT PEPPER γίνονται με πρόγραμμα στον εγκεφάλο του οχήματος, εγγυημένα και οικονομικά, σε συνεργασία με τους καλύτερους Ευρωπαϊκούς βελτιωτικούς οίκους.

Λίγα λόγια για τις αναβαθμίσεις μας:

Αναβάθμιση: Οι αναβαθμίσεις γίνονται στο πρόγραμμα του εγκεφάλου εξειδικευμένα για κάθε τύπο και για κάθε όχημα ξεχωριστά, στο χαμηλό και μεσαίο εύρος στροφών. Η επιλέον δύναμη του αυτοκινήτου που μοιράζεται στις χαμηλές και μεσαίες στροφές κάνει το όχημα πιο "νευρικό" και άμεσο στις αντιδράσεις. Ολες οι αναβαθμίσεις μας είναι πιστοποιημένες με TUV όπως επίσης έχει γίνει έλεγχος καυσαερίων. Η αναβάθμιση διαρκεί από 2 με 3 ώρες κατόπιν ραντεβού. Υπάρχει standard εγγύηση 5 ετών στο πρόγραμμα καθώς και έξτρα προαιρετική εγγύση μηχανικής κάλυψης ζημίας έως και 6000 euro.

Ποιότητα αναβάθμισης: Ολες οι αναβαθμίσεις μας είναι 100% ποιοτικά οι ανώτερες που υπάρχουν αυτή την στιγμή στην Ελληνική αγορά και προέρχονται από την απ'ευθείας συνεργασία με τους καλύτερους Γερμανικούς οίκους και βασικούς παγκόσμιους προμηθευτές π.χ. Diga Tec κα. Ο τρόπος εργασίας γίνεται με το διάβασμα του προγράμματος του εγκεφάλου του οχήματος, την αποστολή του ηλεκτρονικά στην Ευρωπαϊκή/Γερμανική εταιρεία αναβάθμισης, και την επανεγγραφή του καθώς και έλεγχο καλής λειτουργίας.

Ελεγχος αναβάθμισης:
Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφερόμενος επιθυμεί δυναμόμετρηση, υπάρχει επιπλέον χρέωση για 2 δυναμομετρήσεις πριν και μετά. Σε περίπτωση που η αναβάθμιση κατόπιν δυναμομέτρησης έχει απόκλιση πάνω από 5% από αυτό που υποσχόμαστε, τότε επαναπρογραμματίζουμε το αρχικό πρόγραμμα και επιστρέφουμε την αξία της αναβάθμισης.

Σχετικά με τις αυξήσεις ιπποδύναμης επισκευθείτε τον δικτυακό μας τόπο στο http://www.redhotpepper.gr για να δείτε όλα τα μοντέλα που διαθέτουμε (ή στο http://www.redhotpepper.gr/rh_MG.asp για να δείτε τα MGROVER). Διαθέτουμε επίσης εμπειρία πολλών ετών στον χώρο αυτό και είμαστε οι βασικοί προμηθευτές σε πολλούς συνεργάτες μας Πανελλαδικά. Μέχρι σήμερα έχουμε αναβαθμίσει περισσότερα από 500 οχήματα, με άριστες επιδόσεις και άκρως ανταγωνιστικές και προσιτές τιμές για όλους.

Για ραντεβού αναβάθμισης στο συνεργείο μας: Επικοινωνήστε με τον τεχνικό υπεύθυνο κ. Στέργιο στο 210 2712191 από Δευτέρα έως Παρασκευή 09.00 - 17.00 (Αθήνα - Νέα Ιωνία)

Θα χαρούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο email mail@redhotpepper.gr για οποιαδήποτε διευκρίνηση ή για τους συνεργάτες μας στην Θεσ/νίκη, Ιωάννινα, Αγρίνιο, Κρήτη (Χανιά) & Κέρκυρα.

φιλικά
Κωνσταντίνος

www.redhotpepper.gr
---------------------------------------
Its TOP TUNING time...!
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Κωνσταντινε ωραια ολα αυτα αλλα εφοσον απευθυνεσαι σε ενα MG-ROVER club,δεν πρεπει να κανεις κατι δελεαστικο για τα μελη του... :-D
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

θα επικοινωνήσουμε με τον Κωνσταντίνο ή όποιον είναι υπεύθυνος τέλος πάντων "επίσημα" να δούμε τι μπορεί να γίνει για τα μέλη.. οπότε θα ήθελα να παρακαλέσω για λίγη υπομονή :)
θέλω να πιστεύω πως θα έχουμε την ανταπόκριση που περιμένουμε..
Άβαταρ μέλους
Agis_MG_ZR
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Τρί Φεβ 15, 2005 5:40 pm
Τοποθεσία: ΝΙΚΑΙΑ--& ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Agis_MG_ZR »

nikolas έγραψε:θα επικοινωνήσουμε με τον Κωνσταντίνο ή όποιον είναι υπεύθυνος τέλος πάντων "επίσημα" να δούμε τι μπορεί να γίνει για τα μέλη.. οπότε θα ήθελα να παρακαλέσω για λίγη υπομονή :)
θέλω να πιστεύω πως θα έχουμε την ανταπόκριση που περιμένουμε..
:!: Α Μ Η Ν :!:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

εστηλα μαιλ στην εταιρια για να μου πει τιμη για προγραμμα κ μου ειπαν οτι για rover εχουν για τα diesel οχι τα βενζινης :mad: :mad: :mad: .....
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
aristos87
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 16, 2005 12:29 am
Τοποθεσία: Αθήνα, Ζωγράφου
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από aristos87 »

Α καλά... Προγράμματα κονσέρβες! Χρυσές δουλείες θα κάνουνε... ιδικά στο rover club :lol: :lol: :lol:
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

Ρε παιδια ποιος εχει ROVER diesel στην Ελλαδα....και θα το τσιπαρει κι'ολας..Ο παππους μου απο την Αρκαδια.. :-D

Παντως Μαχο πρεπει να σου ειπαν βλακεια γιατι εγω που μπηκα στο site τους εχουν για mg βενζινης για 1.4,1.6....κτλ
Καμια γκομενα θα σου απαντησε και νομιζει πως αλλη μαρκα τα rover αλλη τα mg... :twisted:
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

το ειδα κ εγω αυτο που λες αλλα κ παλι αν τα mg εχουν αλλο εγκεφαλο απο τα rover κ παλι δεν θα γινεται...
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
ALEXO4562
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1338
Εγγραφή: Τετ Σεπ 13, 2006 3:26 am
Τοποθεσία: ΓΕΡΑΚΑΣ-ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ALEXO4562 »

MG λεγοταν και το ZR,ποια διαφορα εχει απο ενα 25αρι ή ενα 200 στο μοτερ..Πιστευω καμια..Δεν βαζω ομως και το χερι μου στη φωτια..
Μια ζαντούλα μας λείπει...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

στο μοτερ μπορει οχι αλλα στα ηλεκτρικα κ τον εγκεφαλο???????
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Μηχανικές βελτιώσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες