ΔΙΑΦΩΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απάντηση

ΔΙΑΦΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑΙ θα εκανα
11
73%
ΟΧΙ δεν θα εκανα
4
27%
 
Σύνολο ψήφων: 15

red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

o machos kserei ti leei !!!!
oute sto spiti sou !!!
stin amerikanikh presvia giro giro exoun kameres me iperithres kai vlepoun mesa apo tixo twra ti prosopiki zwi na exoun ekei ????

alla kai ti na kaneis ?? na mineis agamitos ???
ee???? mono trava se kanena eksoxiko !!!!!
tespa l@k@m@ nikola telika tin gamises tin atmosfera edw
me tis anasfalies sou !!!!!


KANTE SEX ELEFTHERA !!! eeee ma pia !!!!!! :twisted:
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

λες δηλαδή να νοιάζονται πολύ με το τι σ'αρεσει να κάνεις και το πως σ'αρέσει να το κάνεις :-D η μόνη περίπτωση να υπάρχει τέτοιο ενδεχόμενο είναι να είσαι απόγονος του Γκουσκουμέλ και να σε παρακολουθούν για να μάθουν τις τεχνικές σου.. :roll: :smt019 :smt097
red_drifter
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Απρ 12, 2006 11:04 am
Τοποθεσία: γαλάζια ακτή - λαγονήσι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από red_drifter »

:flam: :smt076 :smt097 :smt098
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Παιδια χωρις πλακα εγω οταν βγαινω με μια Κοπελα ανεξαρτητος αν ειναι γκομενα μου η φιλη μου αισθανομαι πως εχω την υποχρεωση να την προστατεψω οσο ειναι μαζι μου απο οτιδηποτε και οποιονδηποτε πραγμα που στη συγκεκρημενη φαση δεν συμβαινει....Και ιλικρινα χεστικα για την παρτη μου αλλα ποτε δεν θα ηθελα να πει καποιος τη φραση "βγηκες με την κορη μου και δεν την προστατεψες"..Οσοι ειστε πιο παραδοσιακοι σε καποια θεματα με καταλαβενετε........
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

ναι παιδια εχει δικιο ο προστατης των γυναικων ο ΖΟΡΟ του club!!!!!!!11 :-D :-D :-D περα απ'την πλακα μαζι σου ειμαι!!! Υ.Σ γ@μω τον γειτονα σου...... ξερεις εσυ.... :smt076
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
nikolas
Administrator
Δημοσιεύσεις: 8892
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 7:22 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από nikolas »

machos_si έγραψε:ναι παιδια εχει δικιο ο προστατης των γυναικων ο ΖΟΡΟ του club!!!!!!!11 :-D :-D :-D περα απ'την πλακα μαζι σου ειμαι!!! Υ.Σ γ@μω τον γειτονα σου...... ξερεις εσυ.... :smt076

αχαχαχαχα ακόμα γελάω..άκου ο Ζορρο του club..

υ.γ.1 Λευτέρη..ο γείτονας σου αν το έδωσε για παλιοσίδερα είναι πολύ κεφτές..και πήγε χαμένο τόσο πράγμα..
υ.γ.2 Μάχο αντί για υ.γ. γράφεις υ.σ? αντί για υστερόγραφο..είναι υστεροσημείωμα? :-D
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

τι σ τι γ το ιδιο ειναι το αποτελεσμα δεν αλαζει ο υστεροβλακας το εδωσε....... :flam:
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
silverstyler(spyroshio)
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 957
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 02, 2005 2:35 pm
Τοποθεσία: Kερατσιναρα for ever
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από silverstyler(spyroshio) »

ζητω στο Ζορο το superman,to spiderman και ολους τους man.Παντως ο Λευτερης για μια και μοναδικη φορα ειπε κατι σωστο,εχεις μια ευθυνη οταν βγαζεις μια κοπελα εξω αλλιως θα μας εβγαζαν εκεινες εξω για να μας προσταυουν απο τις αμαμητες σαυρες που κυκλοφορουν χαχαχαχα :-D :-D :-D :-D :-D
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
machos_si
Παλιός
Παλιός
Δημοσιεύσεις: 1242
Εγγραφή: Τρί Ιαν 24, 2006 10:39 pm
Τοποθεσία: κερατσινι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από machos_si »

πεταχτηκε κ ο Δον Ζουαν!!!!!!!! :-D :-D :-D
http://www.aquazone.gr/forums/index.php ... 18029&st=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Lefteris
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 10:54 am
Τοποθεσία: Peiraias
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Lefteris »

Λιγα για τον silverstyler.Μπορει να τον ειχα ταραξει στην καζουρα οταν ειχε το τρακτερ (για αυτο και το τορινο ειναι σαυρα)αλλα πιστευω οτι ειναι απο τα παιδια που σεβονται πολυ το γυναικειο φυλο.Και ΔΕΝ κανω πλακα...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορα”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης