ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ 400 ?

Questions
BillyK
Έμπειρος
Έμπειρος
Δημοσιεύσεις: 778
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2005 9:07 am
Τοποθεσία: Thessaloniki - Almyros Volou
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BillyK »

Thanks batmobile περιμένω να μου πεις! :!: θα ρωτήσω κ εγώ τον μηχανικό μου εδώ που δεν τον έχω ρωτήσει για τέτοιο πράγμα, δεν το ήξερα. Το τροπέτο θέλει πολύ δουλειά, τουρμπίνα, περαστικά... θα μου πάει κανένα τάλιρο σίγουρα, φοιτητής άνθρωπος!!! :oops: άσε που δεν μπορείς να ξέρεις αν είναι καλό και μετά :spao:
Εικόνα Εικόνα
<<Ι SOLD MY SOUL FOR A NISSAN X-TRAIL>>
BATMOBILE
Επίτiμο μέλος
Δημοσιεύσεις: 941
Εγγραφή: Παρ Δεκ 31, 2004 1:11 am
Τοποθεσία: ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ!!!!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από BATMOBILE »

BillyK έγραψε:Thanks batmobile περιμένω να μου πεις! :!: θα ρωτήσω κ εγώ τον μηχανικό μου εδώ που δεν τον έχω ρωτήσει για τέτοιο πράγμα, δεν το ήξερα. Το τροπέτο θέλει πολύ δουλειά, τουρμπίνα, περαστικά... θα μου πάει κανένα τάλιρο σίγουρα, φοιτητής άνθρωπος!!! :oops: άσε που δεν μπορείς να ξέρεις αν είναι καλό και μετά :spao:
για κανενα μεταχειρισμενο δεν ξερεις τι θα παιξει...
οσο πιο καινουργιο ηταν το μοντελο που βγηκε τοσο το καλυτερο..
αμα θες αξιοπιστια με 2000 παιρνεις ανακατασκευη τον κινητηρα που λεμε απο το freelander το 1800 και αλλα 700 για εγκεφαλο και αναλογως ποσα θα σου πει ο μηχανικος για τα περαστικα(υπολογισε κανα 300 σε γνωστο)
και θα εχεις καινουργιο κινητηρα ετοιμο για στρωσιμο!!
αλλα απο τα 2000 που μπορει να γινει η ολη δουλεια πας στα 3000!!
your choice!!
Εικόνα Εικόνα kati vlepo......
kostantinos
Νέοs
Νέοs
Δημοσιεύσεις: 258
Εγγραφή: Τρί Μαρ 22, 2005 7:54 pm
Τοποθεσία: athina
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από kostantinos »

pedia gia mena den ajizi kamia metatropi afou oles se kostos ftanoun to kostos enos oloklirou kinitira ton petas epano kai sou meni kai o dikos sou -e na min exis kai ena moteraki rezerba-idika gia osous exoun to 200 agorazoun ena moteraki apo to 200vi -vvc 145 hp-me kostos 2500E mazi me ta ilektrika kai gia osous exoun to 25 i to zr 105 bazoun to vvc 160 me kostos 3000E!kai stis dio periptosis ta moterakia koubonoun telia me ta dika sas sasman kai ta ilektrika! kai etsi eisai anetos kai oreos me ena moteraki mama pou sigoura ine pio ajiopisto apo mia metatropi.

(bebea kai i metatropes me alagi emboloxitonia kai strofolo kales einai alla giati na blejis)
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ερωτήσεις”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης